Czy należy stosować Ovarin w ciąży?

Witam, właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży. Lekarz prowadzący przepisał mi 2x dziennie Ovarin, jednak w internecie wyczytałam, że wielu lekarzy odradza jego stosowanie w ciąży. Czy aby na pewno jest on bezpieczny dla mojego dziecka?

Lek. Paweł Szadkowski

Jest to zwykły preparat witaminowy. Sugeruję stosować sie do zaleceń lekarza prowadzącego.