Czy normalne jest, że mam ciemny stolec po zastosowaniu Pylera?

Witam od kilku dni biorę Pylera 3x4 dziwnie i po nich mam ciemny stolec czy to jest prawidłowe ?

Lek. Wojciech Zygmunt

Wśród działań niepożądanych leku są wymieniane: "zmiany w konsystencji i kolorze stolca, włącznie z zabarwieniem stolca na czarno", także tak jest to najprawdopodobniej wynik stosowania leku i ustąpi po jego odstawieniu, gdy zakończy pan leczenie. Pozdrawiam i życzę zdrowia.