Czy nużeniec może dawać uczucie czegoś w oku?

Witam ! Czy nuzeniec może dawać uczucie czegoś w oku? I to tylko w jednym? Cały czas czuje jakbym miała ciało obce ... jest to nie do wytrzymania byłam już u 9 okulistów nikt nic nie widzi w oku.. a po całym dniu gałka oczna bardzo boli .. trwa już to 6 miesięcy . Ciśnienie oka w porządku , dno tez .. i tez dobrze widzę

Witam.nuźeniec nie może być w 1 oku .ból oka jest zawsze poważnym objawem.należy się upewnić czy boli całe oko czy kłuje po wierzchu. To zasadnicza sprawa. Jeżeli całe to chora jest naczyniowka twardowka i powinny być gdzieś jakieś komórki zapalne może też być Tp podniesione. Nie nuzeniec .pozdrawiam serdecznie