Czy odstawienie leków jest dobre dla zdrowia alkoholika?

Witam, Potrzebuje szybkiej odpowiedzi lekarza w związku z moim chłopakiem który jest alkoholikiem, w ciagu alkoholowym od ponad miesiąca, zdarzyło mu się przestać pic przy czym dostawał ataku padaczki. Ostatnio przyniósł do domu clonazepam, nie dostał tego leku od lekarza tylko od "kolegi", zabrałam mu te leki bo się boje reakcji po połączeniu z alko.Dzis w nocy oddał mimowolnie mocz i awanturuje się żeby mu lek oddac. Co zrobić w takim wypadku ?Podac mu ten lek? On pije non stop.

Dzień Dobry Pani,

Skierowała Pani swoje pytanie do lekarza, poczułam potrzebę by odpowiedzieć na nie.

Proszę Panią proszę mocno skupić się na sobie i zadbać o samą siebie.

Pani Chłopakowi jest dobrze tak, jak jest i na razie (prawdopodobnie) nie zamierza wprowadzać zmian, by podjąć świadome leczenie.

Do refleksji...: Proszę rozważyć, czy takie życie jest spełnieniem Pani pragnień?
Uważam, że zasługuje Pani tylko na spełnione życie, czego Pani serdecznie życzę,

Irena Mielnik-Madej