Czy partner traktuje mnie poważnie?

Czy on traktuje mnie poważnie?Przyjechał04.01 o13 został do 22 06.01.Nocował 2 razy.Pomaga we wszystkim,byliśmy na zakupach w IKEA,w markecie.2razy piekliśmy w piekarniku kurczaka i pstrągi.Wyszło to naturalnie,pomaga podczas remontu kuchni logistycznie z meblami.Podczas nocy sam mnie przytulił,głaskał,całował,pieścił,kochaliśmy się każdej tej nocy namiętniej niż zwykle.Ostatnio powiedział że musi kochać drugą osobę żeby pójść z nią do łóżka.Zadbał o mnie niż nigdy wcześniej.Pożycza mi pieniądze

Może być tak, ze kiedy jest Pani samodzielna, zaradna, działająca to jest Pani dla niego bardzie atrakcyjna. Chętniej z Panią przebywa i taka by chciał Panią widzieć. Pytanie tez jak się Pani z tym czuje? I ważne, by ta zmiana nie była tylko na chwilę, po to by wrócił, ale by naprawdę coś się zmieniło. Mówiąc przykładowo- to tak jak z dietą, żeby uniknąć efektu jo-jo nie wystarczy tylko być kilka tygodni na diecie- trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe na stałe. Bo jeśli po kilku tygodniach diety wrócimy do starego stylu jedzenia, to szybko nadrobimy zgubione kilogramy!

Witam!
To jest pytanie, które powinna Pani zadać swojemu partnerowi, gdyż tylko on może udzielić Pani właściwej odpowiedzi. Ciekawa jestem, czemu nie pyta Pani o to jego, tylko eksperta? Jakieś obawy Pani towarzyszą? Myślę, że dobrze byłoby, gdyby Pani zastanowiła się, czego oczekuje od relacji z mężczyzną, powiedziała o tym swojemu partnerowi i wprost zapytała, czy jest on takim związkiem zainteresowany.
Pozdrawiam!