Czemu partner nie chce rozmawiać o naszym związku?

Czemu partner nie chce rozmawiać o nas?Wyprowadził się mówiąc,że gdyby został zrobiłby coś wbrew sobie,czuł się zmęczony,osaczony,brak mu przestrzeni.Jego odejście zmobilizowało mnie do zakupu mebli do kuchni,posprzątania mieszkanie.Byliśmy razem na zakupach,w restauracji,na spacerze,u mnie na mini wigilii przed prawdziwą na którą pojechał sam do swojej rodziny.Przytuliliśmy się na pożegnanie długo i mocno,delikatnie głaskał moje plecy.Były prezenty.Ubieraliśmy choinkę,idziemy razem na sylwestra

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Warto rozmawiać, pytać i jasno mówić o swoich uczuciach i potrzebach. Tym jak Pani sobie wyobraża ta relacje, co jest dla Pani ważne, a co niemożliwe do zaakceptowania. O to samo pytać partnera. Ważne, żeby oboje Państwo mieli motywacje do zmiany i budowania relacji. W chwili obecnej mam wrażenie, że partner jest na wygodnej pozycji, kiedy nie musi brać odpowiedzialności, angażować się, a jednak ma "profity" jakby był w stałej relacji. Pytanie czy chce Pani tak żyć?