Czy pękające naczynka to skutek zabiegów na zapadnięcia pod oczami?

Witam, 1,5 roku temu zaczęły mi się tworzyć zapadnięcia pod oczami. Z nadzieją poprawy, 4 msc temu wykonałam 2 zabiegi mezoterapii bezigłowej na twarz. Teraz mam głębokie wgłębienia od wewn. do zewn. kącika oczu tworzące "U" a cała twarz zaczęła opadać. Po obu stronach ust stworzyły mi się delikatne linie marionetki za którymi jest coś w rodzaju wypukłości. Wygląda to bardzo nieestetycznie, zwłaszcza gdy opuszczę głowę w dół. Dodatkowo w okolicy pod oczami zaczęły mi pękać naczynka. Czy to może być efekt tych zabiegów? Jeśli nie, to co może być powodem tak drastycznych zmian na mojej twarzy i jak mogę sobie z nimi poradzić? Mam dopiero 26 lat, a znajomi ze zdziwieniem pytają mnie co mi się stało, albo czy dobrze się czuję bo źle wyglądam. Bardzo proszę o radę. Moja pewność siebie jest na poziomie podłogi.

Dzień dobry,

Mezoterapia igłowa jest świetnym zabiegiem nawilżającym twarz (szczególnie okolice oczu). Nie spotkałam się aby po takiej procedurze u jakiegokolwiek pacjenta wystąpiły opisywane przez Panią ,,efekty". Proszę o przesłanie zdjęć twarzy na maila: mkociatyn@arsestetica.pl Na tej podstawie będę w stanie nieco bardziej się ustosunkować, ponieważ po samym opisie ciężko mi Pani pomóc.

Pozdrawiam serdecznie.