Czy podczas brania leków Tetralysal, Epiduo, Atrederm i Clindacne, mogę chodzić na basen i uprawiać sport?

Czy podczas brania tych leków: Tetralysal, Epiduo, Atrederm i Clindacne, mogę chodzić na basen i uprawiać sport? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego leczenie