Czy powinnam niezwłocznie zgłosić się do stomatologa?

Mam dziurę między dziąsłem a policzkiem po chirurgicznym usunięciu ósemki. Po tygodniu zostały ściągnięte mi szwy i zastanawiam się czy nie powinna była zostać zszyta? Jest szansa, że dziura zrośnie się sama z siebie czy powinnam niezwłocznie zgłosić się do dentysty ? W środku nie widzę żadnych skrzepów ani nic. Jest koloru dziąsła.

Szwy są zakładane po usunięciu zazwyczaj na 7-14 dni, po tym czasie należy je zdjąć a zębodół goi się dalej "sam". Jeśli martwi Panią stan dziąsła warto skonsultować się z lekarzem prowadzącym.