Czy powinnam się martwić, że główka przestała rosnąć?

Witam, Na ostatnim USG ciąży w 24 tyg zaniepokoił mnie rozmiar główki mojego dziecka. Zaznaczona jest jako ponad tydz młodsza od wieku ciążowego ( centyle 3,1%), a dwa tyg młodsza od brzuszka. Czy powinnam się martwić, że główka przestała rosnąć? Wcześniej wszystkie wymiary były ok. Proszę o interpretację wyniku: 24 tydz 3d: BPD 5,87 cm 24w0d HC 21,05 cm 23w1d AC 20,40cm 25w0d FL 4,24 cm 23w6d HL 4,16 cm 25w1d Cereb 2,56 23w1d Dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne porównanie wyników i dalsza obserwacja , proszę pamiętać iż badanie usg jest subiektywne wiec mogą być pewne różnice w pomiarach proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego ciąże