Czy powinnam się udać z synem na konsultacje do neurologa?

witam u mojego 9 miesiecznego dziecka stwierdzono torbjel w okolicy wzgurzowoognistej po stronie prawej o wymiarach 8na 7 a po lewej w tym samym miejscu 4mm teraz bylam u lekarza prowadzocego ktury ma pod opiekol mojego syna powjedzial ze jest cos z nim nie tak i dal skierowanie do psychologa dodam ze jest stasznie nerwowy i sie bije w gluwke co od razu strasznie sie trzesie jest takrze pod opikol lekarzy rechabilitantuw gdyrz ma wzmozone napiecie miesniowe i jest rechabilitowany oraz niepszybjera na wadze.gdy mial 7 miesiecy wazyl 7 kilo teraz ma 9 i pul wazy tyle samo nie pszybjera na wadze zrobili wyniki kture okazaly sie dobre . czy jest to wszystko grozne dla mojego syna .jeszcze mam skierowanie do neurologa ale termin mam dopiero na 2020 rok czy isc prywatnie .prosze o szybkol w miare mozliwosci odpowjec .dodam takrze ze cioza pszebjegla dobrze syn mial 10 punktuw

PILNIE PEDIATRA I NEUROLOG!!! dalsza diagnostyka i leczenie
Jak apetyt dziecka, jaka opieka ??? Jak Pani się czuje?? Jak przebiegała ciąża ? Powinna Pani zadbać o siebie aby móc lepiej pomagać dziecku ; szukać wsparcia i pomocy. Pozdrawiam