Czy powinnam zapisać córkę na wizytę do psychologa?

Dzień dobry moja córka ma 12lat i nie ma przyjaciół ,kolegów,koleżanek ,znajomych nieraz ktoś do niej przyjdzie i gdzieś pójdzie ale tak to w ogóle nie wychodzi co mam zrobić proszę o szybką odpowiedź. Czy mam gdzieś iść do jakiegoś psychologa mówi mi że bardzo chciała by chciała mieć przyjaciół lecz się boi gdzieś wyjść.

Mgr Anna Byczko Psychologia

Dzień dobry,

warto by było zapoznać się z przyczynami lęku, dlatego rzeczywiście dobrym pomysłem mogłaby być konsultacja z psychologiem.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Byczko