Czy powinnam zgłosić się do lekarza jeśli w ciąży miałam niedoczynność tarczycy?

Mam 23 lata i moje TSH wynosi 1,17 czy musze zglosic sie do endokrynologa jezeli w coazy mialam niedoczynnosc ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. TSH jest w normie. Proszę powtórzyć wynik za 2 miesiące i gdyby było podwyższone to wtedy proszę udać się na konsultacje do endokrynologa. Pozdrawiam.