Czy takie bruzdy znikną?

Miesiąc temu miałem botoks czoła wykonany przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Zmarszczki poziome się wygładziły. Ostatnio zauważyłem jednak pojawiające się pionowe bruzd na czole coraz bardziej widoczne?? Co się stało czy to minie kiedy botoks przestanie działać?

Czy botox został podany w lwią zmarszczkę i zmarszczki poprzeczne czoła ? Czy tylko w poprzeczne? Prawdopodobnie pogłębia się aktywność niezrelaksowanych grup mięśni na czole. Problem będzie stopniowo się zmniejszał z czasem wygaszania działania botoxu .