Czy takie wyniki glukozy są niepokojące?

Witam serdecznie, Z racji nieprawidłowych wyników glukozy i insuliny zostałam skierowana na trzypunktowy test obciążenia glukozą (pomiar insuliny i glukozy). Wyniki insluiny jeszcze nie mam ale martwi mnie wyniki glukozy: Na czczo: 94 Po 1h: 92 Po 2h: 106 Dlaczego wynik po 1h jest niższy niż na czczo, a po 2h znów podwyższony? Czy to jest normalne? Bardzo prosiłabym o odpowiedź

Do pełnej interpretacji potrzeba znajomości większej ilości informacji. Niskie poziomy glikemii po podaniu glukozy mogą wskazywać na zaburzony metabolizm węglowodanów - być może wskazówką jest stężenia insuliny. Proponuję wizytę u diabetologa. Pozdrawiam.