Czy takie znamię może się zezłośliwić?

Witam.bardzo niepokoi mnie moje znamie na bicepsie.powstało jakiś rok temu.udałam się do dermatologa, nadmieniam ze mieszkam w Niemczech. Lekarz po obejrzeniu całego ciała dermatoskopem zdecydował o usunięciu tego znamienia i 4 innych.termin mam na 7.07.martwi mnie ze tak długo mam czekać Czy jeśli byłoby to coś złośliwego to kazał by tak długo czekać? Pytałam czy to groźne to mówił ze nie ale ja panikuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeżeli byłyby wskazania w badaniu dermatoskopem to zapewne lekarz zdecydowałby o szybszym usunięciu . W tak krótkim okresie czasie nie powinno dojść do zezłośliwienia