Czy to może być powodem mojej senności?

Mam 70 lat w przeszłości chorowałam na depresję dwa razy byłam hospitalizowana to 1992 i 1996r- byłam pod kontrolą lekarską do 2009r, mimo że czułam sie dobrze, odstawiono mi leki ale ja w dalszym ciągu z własnej woli i obawy przed nawrotem choroby przyjmuję Setaloft 50mg 1 rano. Czy to może być powodem, że rano i tak do ok g.13 jestem śpiąca, znużona, poleguję, NATOMIAST do późnych godzin wieczornych pełna enerii

Witam! Jest taka opcja. Jeżeli lek nie jest już potrzebny, to nawet leki uważane za "pobudzające" mogą powodować senność i zmęczenie, szczególnie u osób w wieku zaawansowanym. Proponuję sprawę przeanalizować i podjąć odpowiednią decyzję. Powodzenia W. Łuczkowski.