Czy to normalne, że zarodek rośnie a nie widać bicia serca w 6tc?

Witam mam pytanie. Jestem w 6tc,czy powinnam się martwic skoro u mojego zarodka 5,29 mm nie widac serduszka jeszcze?Ale zarodek urosl od ostatniej wizyty.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bicie serca płodu można wykazać podczas badania już w 6 tygodniu ciąży co jednak nie oznacza, że zawsze się to udaje. Proszę spokojnie poczekać do następnej wizyty.