Czy to zapalenie gruczołu krokowego czy cewki moczowej?

Witam. Mam 27 lat i jestem mężczyzną. Mam bóle w kroczu, pieczenie w cewce moczowej a zwłaszcza jak wypiję piwo i pójdę się załatwić. Ropny wyciek, parcie na stolec, załatwiam się małymi ilościami moczu,czasami ból członka,ból w kroczu po wytrysku.Byłem u urologa i dostałem furaginum i urosept. Robiłem posiew moczu i wymaz z cewki moczowej i nic nie wykazało. Robilem nawet badanie krwi.  Co mam robić? Gdzie się udać? Dziękuję za poradę.

Objawy, które Pan przytoczył prawdopodobnie świadczą o zapaleniu dróg moczowych - zwłaszcza

jeżeli towarzyszyły temu także objawy ogólne takie jak gorączka czy osłabienie. Posiew mógł

wyjść ujemny, jeżeli został on zrobiony już po wdrożeniu leczenia. Zalecone leczenie powinno

przynieść ulgę. Jeśli zaś okazało się ono nieskuteczne warto rozważyć zmianę leczenia

zapalenia lub przeprowadzić dalszą diagnostykę choroby - proszę wtedy udać się do swojego

urologa po dwóch tygodniach od rozpoczęcia leczenia.