Czy to zapalenie okolicy mięśnia płaszczkowatego?

Witam. Bolało mnie miejsce z zewnętrznej strony kostki - poniżej. Ból podobny do bólu po stłuczeniu, przy dotyku. teraz ból rozszerzył się powyżej kostki - w taki sposób, ze boli ostro gdy wychodzę z domu i idę do pracy - po 7 min. ból ustępuje. potem jest to samo gdy wracam z pracy. przy dotyku boli słabo ale ciągle. sprawdziłam, że to okolica mięśnia płaszczkowatego - czy to zapalenie? pozdrawiam. Paula

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.