Czy Tonisol jest suplementem,czy lekiem poprawiającym nastrój?

Czy Tonisol jest suplementem,czy lekiem poprawiajacym nastrój? Czy warto go kupić?

Lek. Paweł Szadkowski

Jest to suplement diety. Niestety suplementy nie muszą i nie są tak przebadane, jak leki i ich działanie jest często wątpliwe. Substancje zawarte w preparacie nie zaszkodzą Pani w żaden sposób, może Pani go stosować. Jeśli jednak doskwiera Pani obniżenie nastroju lub inne poważniejsze dolegliwości, najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który po zebraniu wywiadu zaleci Pani właściwy preparat.