Czy Triticco ma niepożądane skutki uboczne?

Brałem Triticco przez 6 dni poniej nagle odstwiłem,nie czolem zadnych nieprzyjemnych rzeczy jednak kiedy odstawiłem w srode (gdzie normalnie masturbowałem sie raz dwa razy dziennie) w sobote jak to zrobiłem raz wieczorem to dostalem takiego dziwnego czegos ze chyba zrobie to jeszcze raz i raz polozylem sie spac zaraz po tym jak to wieczorem zrobilem i wnocy o 4 sie obudziłem z zrobiłem to pozniej po 2 godzinach znowu i jeszcze po poludniu 3 razy nie wiem dlaczego? Czy triticco miał cos do tego?

Po tak krótkim czasie przyjmowania leku opisane objawy mogą mieć raczej związek z przyczynami psychologicznymi, emocjonalnymi (rozładowanie napięcia, niepokoju itp). Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem i/lub seksuologiem.

Dzień Dobry Panu,

Każdy organizm reaguje indywidualnie, a skoro wiąże Pan swoje objawy z zażywanym przez Pana lekiem, to jest to prawdopodobne...

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej