Czy ułożenia poprzeczne dziecka u kobiety w 26tc jest niebezpieczne?

Jestem w 26 tc .Wyniki mam wzorowe ale lekarz powiedział ze dziecko jest źle ułożone chyba poprzecznie i nie ma jakiegoś uszczelnienia ale na razie żeby żyć normalnie jechać na wakacje zaplanowane tylko nie dźwigać. Z tego szoku nie dopytalam o co chodzi i czy nam coś grozi.dziecko waży 1100 g i wszystko do tej pory bylo ok.pierwsze dziecko wyszło za pomocą cc bo był duży. Następna wizyta za 4 tyg a mnie się odechciewa wakacji i wszystko bo się mawia co Mu może grozić. Ruchy czuje doskonale

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeżeli cokolwiek by zagrażało dziecku to lekarz by poinformował oraz zalecił wycofanie się z wyjazdu wakacyjnego