Czy uprawiając z kimś seks, można się zakochać?

To nie o męża chodzi "klin klinem" za miesiąc się rozwodzę- mąż ma kogoś innego a to, ze nie miał do mnie piciągu to jego wina kpja się nie obwiniać za jego problem ( bi, czy homo) Pffff ... Czy uprawiając sex z kims po jakimś czasie można sie zakochać???? Boję się zakochać w kimś gdyby to było z odwzajemnieniem to tak...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe, choć miłość która zaczyna się od stosunku nie zawsze potrafi przetrwać lata. Oczywiście nie jest to regułą.

Witam, rozwód i lęk przed zakochaniem to sprawy obciążające dla psychiki człowieka, sugeruję rozważyć konsultację psychologiczną i ewentualnie podjąć psychoterapię w celu uporządkowania siebie samej po doświadczeniach, które były Pani udziałem.Po jej zakończeniu poczuje się Pani najprawdopodobniej wolna od urazów i otwarta na nowe, w tym na miłość, której nie ma powodu się bać.Pozdrawiam