Czy uzależnienie od masturbacji może mieć wpływ na późniejszy stosunek z kobietą?

Dzien dobry masturbuje sie od 12 roku zycia regularnie mam 29 lat.Tak ogladam filmy ponograficzne i sie masturbuje czy to bełdzie miało w pływ na stosunek z kobietą prosze o szybka odpowiedz! bo jak ma to mieć wpływ taki ze nie bełde miał silenej erekcji ze nie bełde mogł z kobieta uprawiać seksu to po prostu nie bełde ogladał filmów ponograficznych czy to wystarczy żeby nie ogladać filmów ponograficznych? to wtedy nie bełde miał problemu z erekcjia zeby do szło do seksu z kobietą?

Pozdrawiam i życzę dużo pomyślności!
email: seksuolog@grabowski.gr