Czy w ciągu miesiąca pieprzyk może zamienić się w coś niepokojącego?

Dzień dobry. Znalazłam na swoim ciele pieprzyk który mnie zaniepokoił. Postanowiłam zarejestrować się do lekarza onkologa celem zbadania. Na wizytę muszę czekać jeden miesiąc. Czy to długo, czy w ciągu miesiąca może się coś rozwinąć i może być za późno? Czy powinnam nalegać na przyspieszenie wizyty lub skorzystanie z wizyty innego lekarza?

Szanowna Pani, miesiąc to nie jest długi okres czasu, znamionami zajmuje się dermatolog