Czy w ciąży może się zbierać woda w piersiach?

Zbieranie wody w organizmie. Witam, czy w ciąży (6mc) może się zbierać woda ale tylko w piersiach? Nie puchne w kostkach nóg i rąk, ani w palcach. Mam za to bardzo twarde brodawki i jakby troszkę wypukłe. Martwi mnie to ponieważ oglądałam się cała i w innych miejscach nic mi się nie dzieje. Wagę kontroluję na bieżąco, nie ma skoków. Od początku ciąży przytyłam 5 kg. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena gruczołów piersiowych najlepiej przez lekarza prowadzącego ciąże lub lekarza rodzinnego