Czy wrócić do stosowania leku?

Po przepisaniu przez lekarza letroxu na niedoczynnosc tarczycy zaczely mi garsciami wypadac wlosy po miesiacu brania leku . Mam mała dawke , tylko 25 mg. Od tygodnia przestałam brac ten lek i wlosy wypadaja juz mniej. Co mam w tej sytuacji zrobic?

Można zmienić lek na Euthyrox, jeśli to nie zmieni sytuacji - trzeba przemyśleć z lekarzem prowadzącym zasadność terapii. Nie wiem jakie są wyniki Pani badań sprzed włączenia leczenia