Czy wysokie igg może oznaczać, że nie powinnam zarazić się w czasie ciąży ?

Witam jestem w 24 tygodniu ciąży . Miałam zrobione badania na cytomegalie i oto wyniki : Igm 0,87 ( niejednoznacznie reaktywny 0,70<1,0 Igg >500 ( reaktywny ) Zrobiłam od razu badania na awidnosc przeciwciał igg i muszę czekać na wyniki pare dni . Proszę o informacje co oznacza wynik igm . Czy wysokie igg może oznaczać , ze nie powinnam zarazić się w czasie ciąży ?

Szanowna Pani, wysokie stężenie IgG może wskazywać na dawne zakażenie, jednakże bez określenia awidności nie można tego stwierdzić w 100%. Pozdrawiam