Co oznaczają wyniki toksoplazmozy i cytomegalii?

Dzień dobry, planuję ciążę i lekarz zlecił mi badania toksoplazmozy i cytomegalii. Proszę o interpretację, bo bardzo zaniepokoiły mnie wyniki toxo: IgG - 7030,00 lU/ml (niereaktywny <1,0; niejednoznaczny >=1,0 - <3,0; reaktywny > = 3,0) IgM 0,624 Indeks (niereaktywny <0,8; niejednoznaczny 0,8 - <1,0; reaktywny >=1,0). Czy moje wyniki mogą świadczyć o tym, że w chwili obecnej mam toksoplazmozę?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać awidnosc wtedy będzie można określić "wiek" przeciwciał