Czy zażywanie preparatów Strepsils intensive, Gripex i Sirupus Pini ma wpływ na skuteczność doustnej antykoncepcji?

Witam! Czy zażywanie preparatów Strepsils intensive, Gripex, Pini sir. comp. ma wpływ na skuteczność doustnej antykoncepcji?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak naprawdę zależy to od rodzaju antykoncepcji doustnej. Raczej nie powinny wpływać na skuteczność antykoncepcji.