Czy znamie na głowie powinno być skonsultowane z lekarzem?

Witam po urodzeniu miałem krzywice głowy do dzisiaj mam na głowie dwa znamiona jedno wielkości rodzynki drugie mniejsze dużo mam wrażenie że to pierwsze z czasem dorastania uroslo czy powinienem skonsultować się z lekarzem i jeśli tak to z jakim? Z góry dziękuję pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podał Pan, czy jest to znamię wypukle, czy płaskie, znamię naczyniowe, czy barwnikowe, jaki ma kolor, kształt, czy brzegi są równomierne. Bez tych informacji ciężko powiedzieć, co to może być. Najlepiej skonsultować to z dermatologiem.