Czym jest śpiączka mózgowa?

Witam, w poszukiwaniu materiałów na studia przeczytałam kilkakrotnie o terminie 'śpiączka mózgowa' lecz nigdzie nie mogę znaleźć dokładnej definicji tego zwrotu. Byłabym wdzięczna za wyjaśnienie jaki rodzaj śpiączki określamy jako śpiączka mózgowa. Pozdrawiam

Spiaczka to głębokie zaburzenie świadomości i przytomności, związane z rozpadem cyklu czuwania i wzbudzenia, objawiające się brakiem reakcji nawet na silne bodźce oraz uogólnionym bezruchem