Czym jest spowodowany fakt, że muszę mieć protezy?

Miałem niedawno wypadek uderzenie boczne od kierowcy mam 24 lata muszę mieć protezy w lewej i prawej stronie biodra czy może to być spowodowane tylko wypadkiem czy tez lekami które biorę na astmę . Zaznaczam ze przed wypadkiem byłem 100 % sprawny sport praca ciężka nadgzodziny a po wypadku nie mogę chodzić i lekarze twierdzą ze to od leków a ja ze to przez wypadek bo do dnia wypadku nic mi nie było

Witam , trudno jest mi na odległość określić przyczyny obecnego stanu Pana zdrowia! Proponuję udać się do dobrego specjalisty ortopedy,który po zbadaniu Pana i obejrzeniu dokumentacji podejmie decyzję! z.żurawski