Czym może być spowodowane bardzo późne wyrzynanie się zębów?

Witam serdecznie! Mam nietypowe pytanie. Czym może być spowodowane bardzo późne wyrzynanie się zębów - dolnych "siódemek" w wieku 25 lat?

Witam, jednym z powodów późnego wyrzynania się zębów stałych są przetrwałe zęby mleczne, a także niedoczynność tarczycy i przysadki mózgowej, urazy, wady pozycji zębów, nadliczbowość i wiele innych. Jest tylko zasadnicze pytanie, czy Panu chodzi na pewno o zęby siódme czy ósme zwane zębami mądrości, które wyrzynają się dużo później, między 17-25 rokiem życia a czasami nawet później.