Delikatnie przebarwiony ząb a pasta dla palaczy

Mam delikatnie przebarwiony ząb. Co mogę zastosować , żeby pozbyc sie tego przebarwienia? Moja stomatolog powiedziała, że moge kupić sobie pastę dla palaczy, czy to dobre rozwiązane? Jeśli tak, to mam myć nią tylko tego zęba, na którym jest przebarwienie?

Lek. dent. Magdalena Mierzejewska

polecam pastę Blanx - brązowe opakowanie bodajże filiżanką kawy - myjemy wszystkie zęby - dodatkowo w sklepie dla kosmetyczek można kupić sproszkowany pumex którym można doczyścić przebarwionego zęba lub proszę poprosić stomatologa aby zrobił to pastą polerską
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Nie napisała Pani czy ząb jest żywy czy martwy - jeśli jest martwy to działanie pastą nic nie da, konieczne jest wybielanie tego jednego zęba metodą tak zwaną wewnątrzkomorową.