Diagnoza na podstawie EEG

witam czy na podstawie orzeczenia z wyniku eeg mozna postawić jakąś diagnoze co mi dolega? : Nasilone zmiany w okolicach czołowo-skroniowych, z przewagą strony lewej, pod postacią fal wolnych z tendencją do uogólniania sie, na tle prawidłowej czynności podstawowej, nasilające sie podczas Hw. Rejestracja pojedynczego uogólnionego wyładowania napadowego pod postacią fal wolnych.

Magdalena Mroczek

Aby postawić diagnozę potrzebne jest wywiad lekarski i badanie.