Diagnoza nerwicy natręctw

Witam! Mam 20 lat i obawiam się, że mam nerwice natręctw i nerwicą lękową . Jestem osobą wierzącą ale moje poglądy czesto różnią sie z poglądami kościoła. Codziennie pojawiają się dziwne myśli, bardzo dziwne łączy się z nimi lęk, że zaraz umrę, że zostane opętany , że szatan zabierze mi wzrok, słuch, że obudze się któregoś dnia w zamknięciu, że kogoś zamorduje, chociaż niechcę, wm, że świadomie tego nie zrobię. Ostatnio zdarzyło mi się stracić przytomność, serce nie bije rownomiernie.

Witam,

to, o czym Pan pisze, to faktycznie mogą być objawy nerwicy natręctw. Ale żeby mieć pewność, to jest to temat na spotkanie z lekarzem psychiatrą. Podczas takiego spotkania może Pan opowiedzieć o tym, co się z Panem dzieje, a lekarz postawi diagnozę i wskaże dalsze możliwości leczenia.

Pozdrawiam!