Dlaczego chłopak nie chce się ze mną kochać?

Chłopak nie chce się ze mną kochać. Dlaczego tak jest i co z tym zrobić ? Mój partner zabiegał o mnie dwa lata , jesteśmy razem od roku , na początku nie wychodzilismy z łóżka , później przyjeżdżalam na weekendy w tedy tez regularnie uprawialismy seks , z czasem przeprowadził się do mojego miasta i widywalismy sie codziennie , uczucie nie zmalało ale ... po jakimś czasie w sekundzie całe nasze życie intymnie obróciło się o 180° zaczął unikać seksu , zaczęły pojawiać się wymówki typu boli mnie głowa , jestem zmęczony itp. Nie chciał uprawiać seksu MIMO wzwodu (nigdy nie ma z tym problemu ) , doszło do tego ze seks uprawiamy tak rzadko ze nawet nie pamiętam ostatniego stosunku . Zazwyczaj gdy już nie wytrzymuje i mowie ze jest mi źle i narzekam na te sytuacje , tego samego dnia dochodzi do stosunku , ale nie jest to przyjemne dla mnie ponieważ mam wrażenie że to jest na sile ,co zrobic i gdzie sie z tym udać ? A i jeszcze pytanie . Chłopak nigdy nie onanizowal sie sam , natomiast podczas seksu szybko dochodzi czy to ma jakis związek ze sobą ?

Dzień dobry,

Wydaje się, że wyjaśnieniem problemu może być Pani stwierdzenie zawarte w ostatnim zdaniu Pani postu - mianowicie "podczas seksu szybko dochodzi". Być może Pani partner uważa, że jego "szybkie dochodzenie", jest dla niego np. wstydliwe, że nie jest np. w stanie Pani zaspokoić, że np. nie jest wystarczająco męski i skuteczny, dlatego też woli unikać sytuacji, które w jego mniemaniu go "kompromitują", czyli po prostu nie chce uprawiać z Panią seksu.

Być może w rozwiązaniu problemu pomogłaby konsultacja seksuologiczna, dzięki której partner mógłby bliżej zapoznać się z problematyką męskiej seksualności? Z całą pewnością warto mieć na uwadze, że u młodych mężczyzn nierzadko może występować tzw. zbyt wczesny wytrysk, wynikający przede wszystkim z niezbyt częstym uprawianiem seksu oraz dużym poziomem seksualnego napięcia, które podczas współżycia "domaga się" jak najszybszego rozładowania, skutkując szybkim "dochodzeniem", co jest zjawiskiem jak najbardziej normalnym.

Unikanie tematu i seksu, uciekanie od problemu i zamykanie się w sobie może tylko powodować nasilenie zjawiska.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski
www.abovo.bialystok.pl