Dlaczego codziennie występuje u mnie ból głowy?

Witam Od dwoch tygodni wystepuje u mnie codziennie bol z tyłu głowy na dole promienuje on prawdopodobnie od karku bo kark rowniez boli ,bol jest tepy oraz nasila sie pod koniec dnia wtedy odczuwalny jest rowniez bol za uszami oraz nacisk na gardlo gdy wytwarza sie troche wiecej sliny , gdy klade sie spac zaciskam zeby co wczesniej tego nie mialem. dodam iz ostani miesiac zyje w stresie czy moze to byc powod.Pozdrawiam

Witam,
Napięcie związane z doświadczanym stresem może objawiać się bólami głowy. Zważywszy jednak, że jego przyczyny mogą być rożne warto udać się na konsultację do lekarza rodzinnego, który w razie potrzeby zleci odpowiednie badania/przekieruje do innych specjalistów.
Pozdrawiam
Agnieszka Jabłonowska

Dzień Dobry Panu,

Opisane przez Pana symptomy, mogą być odpowiedzią Pana
organizmu na ostry? stres.

Proszę skonsultować objawy z lekarzem pierwszego kontaktu, który zleci Panu pakiet podstawowych/kontrolnych badań.

Zalecałabym, by również skontaktował się Pan osobiście z Psychologiem, w ramach NFZ-tu lub prywatnie.

Życzę Panu zwyczajnej pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605