Dlaczego dziecko 6-miesięczne nie chce jeść nic poza mlekiem?

Witam Moja córka skończyła 6miesiecy i próbujemy rozszerzyć dietę z tym że nie chce nic jeść oprócz mleka-kp. Czy mam się niepokoić? Dziękuję

Dzień dobry,

najpóźniej z końcem 6 miesiąca powinno się zacząć rozszerzać dietę. Proszę praktykować różne produkty w diecie dziecka. Powinno zacząć już jeść inne produkty.

Pozdrawiam