Dlaczego małe dziecko nie oddaje stolca?

Witam, moja córeczka po ukończeniu drugiego miesiąca (tj. od 3 tygodni) nie może zrobić sama kupki. Jest karmiona wyłącznie piersią. Kupkę robi jedynie po podaniu czopka kiedy już nie mogę patrzeć jak się męczy i daję go jej w 4 dniu postoju. Wtedy po ok 5 minutach robi dużą kupkę która ma normalną konsystencję. Robię córce masaże brzuszka, rowerki, podaję florę bakteryjną, infacol a ostatnio nawet zaczęłam dawać Lactulosium. Nic nie pomaga. Co może być przyczyną tego zastoju? Wcześniej córka robiła kupkę 2-3 razy dziennie.

Lek. Tomasz Budlewski

a jak wygląda dieta u Pani? sądzę że wskazana jest wizyta u lekarza pediatry a po badaniu móc coś więcej powiedzieć.