Dlaczego mam ciągle zawroty głowy?

Witam od dłuższego czasu mam zawroty głowy w każdej pozycji,uczucie rozbicia,słaba pamięć i koncentracja.Byla bym wdzięczna za spojrzenie w moje badania.Lekarza mam dopiero pod koniec tygodnia. Morfologia: Leukocyty 11,9 Mcv 95 Neutrofile 95 Mocz: Ketony 5 Krew Ślad Azotyny Obecne Leukocyty 46,9 Bakterie 19 267,3 Cholesterol całkowity 193. Kobieta lat 36 Będę bardzo wdzięczna za analizę, wypisałam tylko to co jest ponad normę.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Generalnie wyniki, które Pani podała sugerują infekcję układu moczowego. Powinna Pani udać się do lekarza.