O czym świadczą mdłości i zawroty głowy?

witam, mam 40 lat ostatnio źle się czuje , mdli mnie mam zawroty głowy zrobiłam badania krwi i moczu proszę o interpretację hgb 11 ( 12,0-16,0)hct 33% (37-47)mch 26 pg(27-34) mpv 8,8 fl(9,6-12)MONO 0,2 (0,2-0,8)eos%6,4 (1-5) eos 0,5(0,04-0,4) BASO 0,02(0,02-0,1) pozostałe w normie mocz barwa - żółta przejrzystość - mętna ph 5,5 ciężar 1.016 leukocyty dużo azotyny obecne nabłonki płaskie nieliczne w.pw leukocyty luźno pokrywające w.pl erytrocyty wpływowe 0-2 w.p.w. bakterie bardzo liczne

Lek. Paweł Szadkowski

Pani wyniki wskazują na niedokrwistość oraz prawdopodobną infekcję dróg moczowych. Sugeruję wykonać badania: poziom żelaza i ferrytyny w surowicy, CRP oraz badanie bakteriologiczne moczu (posiew). Najlepiej jeśli uda się pani do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i pokierowania diagnostyką.