Co oznacza wynik badania krwi i moczu?

To są badania kontrolne zrobione po operacji brzusznej usunięcie lewego jajowodu wraz z jajnikiem, usunięcia czekoladowych torbieli z jajnika prawego, oraz uwolnienia bardzo licznych zrostów otrzewnej mdli mnie mam zawroty głowy zrobiłam badania krwi i moczu proszę o interpretację ob wyszło 99 , PLT 560 , hgb 11 ( 12,0-16,0)hct 33% (37-47)mch 26 pg(27-34) mpv 8,8 fl(9,6-12)MONO 0,2 (0,2-0,8)eos%6,4 (1-5) eos 0,5(0,04-0,4) BASO 0,02(0,02-0,1) pozostałe w normie mocz barwa - żółta przejrzystość - mętna ph 5,5 ciężar 1.016 leukocyty dużo azotyny obecne nabłonki płaskie nieliczne w.pw leukocyty luźno pokrywające w.pl erytrocyty wpływowe 0-2 w.p.w. bakterie bardzo liczne ciągnący ból podbrzusza promieniujący do kręgosłupa itd kontrole mam za 2 tygodnie

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu i zapoznaniu się ze wszystkim wynikami będzie można coś więcej powiedzieć.