Dlaczego mam plamienia po założeniu wkładki mirena?

Witam. 18.01.17r. miałam założoną mirene. Od tamtej pory czuje się dobrze, jednak do tej pory mam plemienia i okres który się przeplata. Między okresem a plamieniem jest średnio ok. 3-4 dni czystości. Potem plamienie przechodzi w okres, który trwa ok 10dni. Wczesniej okres trwał ok 5dni. 22.09.16r urodziłam córkę, ciąża przebiegała prawidłowo, bez komplikacji, poród siłami natury. Mam 22lata. Innych skutków ubocznych nie mam, czuje się dobrze. Czy to normalne? Czy powinnam udać się do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

tak konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa i ocena dotychczasowej terapii.