Dlaczego mam problem z powiększeniem migdałka?

Witam, od roku mam problem z powiekszeniem jednego z migdałkow. Byłam juz u czterech laryngologow oraz kilku lekarzy pierwszego kontaktu. Wymaz z gardla nic nie wykazal badania krwi (OB,CRP) w porzadku. Migdalek pobolewa tak samo jak i wezly w poblizu. Okresowo bardziej lub mniej. W badaniu laryngologicznym lekarz stwierdzil niewielka ilosc tresci ropnej. Stwierdzono przewlekle zapalenie migdałkow i dostalam skierowanie na wyciecie. Terminy za mniej wiecej za rok. We wszystkich artykulach dot. migdalkow sa informacje ze nalezy obawiac sie gdy powiekszony jest jedem z migdalkow. Czy powinnam zrobić dodatkowe badania? Jaka moze byc przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

sądze że jeśli lekarz uważałby iż może to być jakieś niebezpieczeństwo to lekarz skierowałby na szersze badania , ew proponuję udac się do lekarza rodzinnego i wykonać usg szyi aby określić strukturę węzłów chłonnych.