Bolesność i opuchnięcie migdałka

2 mies temu bolał mnie jeden migdał który także opuchł. Był stan podgoraczkowy,bóle mięśni.Ból ustąpił ale pojawił się dyskomfort ucha. Kontrola laryngologiczna wykazala zapalenie ucha od strony powiekszonego migdala. W obecnej chwili odczuwam drapanie w uchu i migdale oraz jakby mi coś przeszkadzalo w gardle po jednej stronie. Migdal jest nadal większy ale juz bez opuchlizny. Podkreślę ze morfologia ok. Co robić?

Aleksander Ropielewski

Konieczna kontrola i przeprowadzenie badania lekarskiego, aby zadecydować o ew. konieczności dalszego leczenia.