Dlaczego nie miałem jeszcze mutacji głosu?

Witam mam pewien problem ponieważ mam 18 lat a jeszcze nie miałem mutacji głosu nie wiem dlaczego a większość moich rówieśników miało już.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli nie wystąpiły również inne oznaki dojrzewania najlepiej udac się do endokrynologa w celu dokładnej oceny Pana stanu klinicznego i w razie potrzeby poszerzenia diagnostyki. Może Pan zacząć od wizyty u lekarza pierwszego kontaktu.