Co czym są guzki na dłoni?

Pojawiły się u mnie na wewnętrznej stronie dłoni dwa guzki (jeden duży rozlany) miękkie, po ok 2 tyg. Jeszcze jeden między 4i 5 palcem (twardy, przesuwający się). Co to może być ?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny Pani stanu klinicznego, oceny zmian i w razie potrzeby poszerzenia diagnostyki. Do rozważenia wizyty u reumatologa i deematologa, ale w odpowiednią stronę powinien już Panią pokierować lekarz rodzinny.